UPRAVNA-VODY.cz

Řešení pro filtraci a úpravu pitné i užitkové vody

+420 724 337 035

info@upravna-vody.cz

Mechanická filtrace

Filtrace mechanických nečistot obsažených ve vodě

Nabízíme široký sortiment filtrů, které jsou určeny k ochraně instalace před nečistotami jako jsou zrnka písku, rez, kaly apod.. Především slouží také k přípravě pitné vody a tedy odstranění dusičnanů, těžkých kovů, olova, nepříjemných příchutí a zápachů. Filtry jsou dodávány buďto jako celek připravené přímo k instalaci nebo jako filtrační nádoby do kterých je možné použít různé filtry podle potřeby.

Filtrační nádoby

Tělesa filtrů 5271 jsou průhledná, jsou určena k filtraci nečistot a vlastní filtry jsou spotřební náplně nebo se dají čistit. Slouží k zachycení nečistot 5, 15, 25, 40 nebo 60µm a nádoby jsou dvou velikostí 9 3/4" nebo 20". Tělesa 5272 jsou neprůhledné a neprůsvitné a používají se při odstraňování dusičnanů, chlóru, těžkých kovů, pesticidů atd.

Výhody

Kompletní a široký sortiment s možností vytváření kombinací podle konkrétních potřeb.

Instalace

Filtry umisťujeme na začátku rozvodu hned za vodoměry nebo před zásobníky vody v případě vlastního zdroje, lze je instalovat i před odběrným místem v případě speciálních filtrů. Řazení co nejblíže vstupu potrubí do budovy chrání celý oběkt. Široký sortiment pomocných prvků a příslušenství umožňuje provedení instalace podle individuálních potřeb a prostorových možností.

Technické charakteristiky

Hlavice filtru je zhotovena z polypropylénu nebo mosazi (označení L). Nádoba je z akrylonitrilu styrénu a to ve verzi průhlední nebo neprůhledné. Provozní tlak: 0 - 6 barů. Tlak roztržení: 30 barů 1/- 1 bar. Provozní teplota: 1 - 35°C.

Chcete se dozvědět více?

Napište nám váš problém či dotaz týkající se úpravy vody, ozveme se vám co nejdříve.